Život bez stresu a starostí

Podívejte se na nový webinář o inside-out pochopení fungování mysli dle Psychology of Mind. Tentokrát na téma, které je pro dnešní společnost a lidi velmi aktuální. Doba se zrychluje, informací přibývá a zdá se jakoby stres byl na denním pořádku a nevyhnutelně patřil k dnešní uspěchané době. Je tomu skutečně tak a nebo je to jinak?

Myslíte si, že stres je a musí být nedílnou součástí dnešní doby?

V tomto webináři se společně podíváme na několik nejčastějších mýtů, se kterými se setkávám u svých klientů a ve společnosti. Sdílíme i konkrétní příklady z vlastního života, při kterých si můžete dost věcí uvědomit sami pro sebe.

  • Mýtus 1 = Být ve stresu je normální.
  • Mýtus 2 = Mám toho hodně, nestíhám a proto jsem ve stresu.
  • Mýtus 3 = Když se nestresuji tak to znamená, že mi na tom nezáleží.
  • Mýtus 4 = Bytí pod tlakem z člověka dostane do nejlepší.

Při sledování webináře je důležité, abyste nenaslouchali s urputnou snahou uslyšet nějakou konkrétní informaci, kterou byste si mohli zapamatovat a aplikovat ve svém životě. Spíše buďte otevření tomu, že můžete uslyšet něco nového, i když se Vám třeba může zdát, že to všechno už víte a znáte. Nejvíce můžete získat, když při tom obratíte svou pozornost dovnitř a budete naslouchat tomu „sdělení=pocitu“ za slovy a „mezi řádky“. Užijte si to, jako byste naslouchali hudbě, kterou máte rádi. 🙂 To Vám může přinést vhled, vnitřní klid a uvolnění do Vašeho života.

Všechny mýty vycházejí z 1 základního nepochopení toho jak věci ve skutečnosti fungují. Asice, že neprožíváme svět okolo nás, ale prožíváme 100% své vlastní myšlenky o tom co se děje.

Inspirujte se tímto webinářem a napište mi, co nového jste si při jeho sledování uvědomili.

Co kdybyste pochopili mechanismus toho jak stres vzniká a díky tomu si ulehčili život?

ŽIVOT JE TA NEJLEPŠÍ HRA NA SVĚTĚ A I VY JI MŮŽETE ZAČÍT HRÁT NAPLNO JESTLI CHCETE! <img class=

Chcete získat poznání, které Vás osvobodí a zbaví trápení ze stresu jednou pro vždy?

Pokud ano, jsem tu a rád Vás podpořím.

Klikněte a rezervujte si úvodní schůzku ZDARMA